O spoločnosti

 

ROKOSAN, s.r.o. je slovenskou firmou bez účasti zahraničného kapitálu. Bohaté obchodné skúsenosti získavame od roku 1993 pri obchodovaní s odpadmi živočíšneho charakteru, predovšetkým s krajinami bývalého SNŠ, Talianskom, Nemeckom a Španielskom. Našími medzinárodnými vzťahmi vytvárame zdravé prostredie pre zhodnocovanie našich obchodných aktivít.

 

V súčasnom období sme jediným slovenským výrobcom organominerálnych hnojív na báze predovšetkým tekutého a miešaného koloidného keratínu.
Z doteraz nám známych zdrojov je dokonca vysoko pravdepodobné, že tento primát je celosvetový. Produkty ROKOSAN sú chránené ochrannou známkou.

 

Záhradný program ROKOSAN pozostáva z 11-tich druhov miešaných rohovinových, vysoko efektívnych hnojív, a jednej programovateľnej zložky – namiešanej podľa požiadaviek zákazníka (napr. koloidného univerzalného hnojiva určeného pre záhradkárov, malo- a veľkopestovateľov ovocia, kvetov, zeleniny, okrasných rastlín, krovín a listnatých, ihličnatých a ovocných stromov, trávy…)


Náš program ponúka rozsiahlu škálu využitia v závislosti na potrebách zákazníka, napr. pri revitalizačných procesoch.
Medzi našimi produktami nájdete aj unikátnu svetovú novinku, ktorú na trh prinášame pod obchodným názvom ROKOHOLD.


Gélové multifunkčné hnojivá ROKOHOLD spĺňajú tie najnáročnejšie kritériá pre pestovanie rastlín všade tam, kde je nedostatok vlahy, vody resp. zrážkovej činnosti.

 

Sme presvedčení, že si z našej ponuky určite vyberiete.

EN DE